Bumerang - Yazarkafe

LADY SPEED STICK JEL DEODORANT

Lady Speed Stick

Merhaba,

Roll on yapida deodorantlar yıllarca vazgeçemediğim ürünler olmuşlardır. Nadiren alıp memnun kaldigim sprey deodorantlar dışında, sıklıkla bu tarz  urunleri kullanırım. Sadece bir markaya bağlı kalmak yerine, bircok markanın bircok cesitini de denerim. 
Merakıma yenik düşerek alıp kullandığım bir ürün olan Lady Speed Stick'den bahsedeceğim bugün. 

Lady Speed ile bir %50 indirim sırasında tanıştım. Hazir o sıralar kullandığım Rexona roll onum bitmek üzereyken, bunu alıp bir denemek istedim. 


Biraz ambalajından bahsedecek olursam, kapağını açtığınızda delikli bir yüzeyle karşılaşıyorsunuz. Ambalajının altındaki kısmı çevirdikçe o deliklerden yukarıya doğru jel çıkıyor. Kullanımı görece rahat ve pratik. Kapaktan hiçbir şekilde akıtmıyor bu sayede.

Gelgelelim en nefret ettiğim şey koyu renkli kiyafetlerde beyaz lekeler kalmasidir. Bu yüzden ilk kullanımında koyu renk bir tişört seçerek kendisini ufak bir teste tuttum. Beni hayal kırıklığına uğrattı. Koyu kıyafetlerle bembeyaz leke birakiyor! 

Ikinci olumsuz özelliği ise fresh fakat deterjan gibi bir kokusu var, bir süre sonra usandiriyor.

Üçüncü olumsuz özelliği, çabuk kurumuyor.

İçeriği çok temiz değil ve alüminyum da iceriyor. Alüminyum olayini çok sorun ediyorsaniz size uygun degil.

Bunlarin dışında, korumasindan memnunum. Herhangi bir allerjik durum ile karşılaşmadım. Yapis yapis bir his bırakmıyor ve rahatsız edici bir şekilde tende tabaka gibi durmuyor.

Çok büyük bir ihtimalle bir daha almam diye düşünüyorum.  Bunu bitirirsem, Rexona'nin roll onlarindan biri ile veya Dove'un sprey deodorantiyla devam edeceğim. 

Fiyati 8-9 tl diye hatırlıyorum.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

HOŞÇAKALIN. ..:)
post signature
İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 

Yorumlar

Popüler Yayınlar